Доставка по Києву

Доставка здійснюється кур'єром за вказаною Вами адресою наступного дня після підтвердження замовлення. Термін виконання доставки може збільшуватись до 2 днів через те, що замовлення надійшло у нічний час, у вихідні або святкові дні, а також якщо товар очікується на складі. Точний термін доставки Ви завжди можете дізнатися у наших менеджерів

Доставка здійснюється з 11-00 до 19-00 (точний час обговорюється з менеджером у телефонному режимі в момент підтвердження замовлення)

Вартість доставки по Києву – 100 гривень.

Оплата замовлення здійснюється готівкою кур'єру в момент отримання товару.

Доставка по Україні

Доставка по регіонах України може здійснюватись транспортними компаніями Нова Пошта, УкрПошта:

Зазвичай доставка займає 1-3 дні. У великі міста замовлений товар сягає швидше - вже наступного дня після відправки з нашого складу. Зазвичай, якщо ви зробили замовлення (на сайті або за телефоном) до 15-00 і за умови, що товар є в наявності - ми відправимо його в цей же день, а також відправимо Вам номер декларації в смс, щоб Ви змогли відстежити статус вашого вантажу на сайті перевізника.

Вартість доставки згідно з тарифами транспортної компанії (в середньому 45-65 грн)

Самовивіз у Києві

Ви можете самостійно забрати Ваше замовлення у нас в офісі чи на складі. Для цього потрібно уточнити наявність товару у наших менеджерів та погодити дату та час приїзду.